GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Voyar - produkcja własna
Voyar poza sprzedażą oraz usługami instalacyjnymi, zajmuje się również produkcją własną. W swojej ofercie posiadamy stojaki i tace ociekowe potrzebne do instalacji pomp ciepła oraz filtry studzienne, będące nieodłącznym elementem konstrukcji ujęcia wodnego.
Posiadamy obszerną wiedzę na temat sprzętów, które produkujemy. Każdy krok i element są przemyślane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wiemy co z czym się je, co wpływa na wysoką jakość naszych usług. Nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów, przez co Klient nie jest narażony na niedogodności związane z użytkowaniem sprzętu. Satysfakcja oraz zadowolenie Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego przykładamy ogromną wagę do produkowanych przez nas produktów.

STOJAK DO POMPY CIEPŁA

TACA OCIEKOWA DO STOJAKA

FILTR STUDZIENNY DO POMP GŁĘBINOWYCH

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.