GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin- lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.
Wavin jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na wielu kontynentach. Wspierana ponad 60-letnim doświadczeniem, firma przygotowana jest do sprostania największym światowym wyzwaniom w zakresie: bezpiecznego i skutecznego zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych i higienicznych, miast odpornych na zmiany klimatu i bardziej wydajnych budynków.

Wavin jest częścią Orbia, społeczności firm, które łączy wspólny cel: podnoszenie poziomu życia na świecie (ang. to advance life around the world). Wavin zatrudnia ponad 11 500 pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie.

Wavin ustanawia najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oferowane przez nich systemy są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały klientom osiąganie ich własnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, produkowane są w zgodzie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, a tam gdzie jest to możliwe z zastosowaniem materiałów pochodzących z recyklingu.

RURA KAMELEON PERT/EVOH/PERT 16x2MM 600 METRÓW

RURA WIELOWARSTWOWA TIGRIS 16x2MM 500 METRÓW

ROZWIJAK UNIWERSALNY DO RUR

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.