Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:
 

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Technika grzewcza

Pompy ciepła

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

      
Kotły gazowe

Kotły gazowe

Urządzenia do ogrzewania domu lub mieszkania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kotły kondensacyjne i niekondensacyjne, o różnych zakresach mocy.
            
Kotły gazowe

Piece na paliwo stałe

Nowoczesne kotły na paliwo stałe są coraz mniej uciążliwe w użytkowaniu, dlatego coraz częściej wybiera się właśnie takie źródło ciepła do ogrzewania.
                  
Kotły gazowe

Fotowoltaika

Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.
Kotły gazowe

Przydomowe oczysz. ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest pod względem wygody doskonałą alternatywą. Taka oczyszczalnia ścieków jest wygodna, tania w eksploatacji, ekologicza i bezpieczna.
Kotły gazowe

Grzejniki

Grzejniki powinny być dostosowane do wielkości pomieszczenia - im większe pomieszczenie tym większą moc powinien mieć instalowany w nim grzejnik.
            
Kotły gazowe

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to coraz częstsze rozwiązanie stosowane w domach. Umożliwia ono wyeliminowanie zajmujących miejsce na ścianach grzejników.
Kotły gazowe

Filtry studzienne

Filtry studzienne są najważniejszą częścią studni głębinowej, znajdującej się w jej dolnej części. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe kryteria jakości.