Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

IBO DAMBAT jest producentem oraz dystrybutorem pomp głębinowych, obiegowych, hydroforów, pomp do ścieków i odwodnień oraz wielu innych urządzeń. Od początku działalności firmy jego specjalnością jest technika pompowa. Od wielu lat dostarcza najwyższej klasy urządzenia i dba o perfekcyjną obsługę Klienta, dzięki czemu cieszy się dużym uznaniem na rynku.

IBO
Firma istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Zajmuje się konstrukcją i produkcją, a także dystrybucją, eksportem wysokiej klasy pomp do różnych zastosowań. Współpracuje z najlepszymi światowymi producentami, wykorzystując ich komponenty oraz wymieniając się wiedzą i doświadczeniem po to, aby tworzyć dla Klientów najlepsze możliwe produkty. Obecnie, między innymi dzięki działalności firmy, polscy Klienci mogą cieszyć się dostępnością jednych z najlepszych produktów w Europie w bardzo przystępnych cenach. To efekt silnej konkurencji na rynku, którego IBO DAMBAT jest częścią i uważamy to za doskonałe osiągnięcie.

W asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy, niezawodne pompy do wody różnych typów – m.in. pompy głębinowe i powierzchniowe oraz hydrofory, a także pompy do ścieków i wody brudnej, pompy do szamba, pompy do skroplin z agregatów czy klimatyzatorów, pompy obiegowe do instalacji c.o oraz cyrkulacyjne i wiele innych urządzeń. Producent dba o to, aby oferować szeroki wachlarz urządzeń, a także ich wariantów o różnych parametrach, dzięki czemu zaspokaja potrzeby Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników.

Producent skupia się na tym, aby oferować nie tylko najlepszy produkt, ale też doskonałą obsługę Klienta. Dlatego pompy wodne zawsze mają gwarancję, a zakład serwisowy przeprowadza wszystkie niezbędne naprawy i prace konserwacyjne na Państwa życzenie.
IBO

3,5 SDM 3/15 POMPA GŁĘBINOWA

IBO

ZESTAW HYDROFOROWY WZI 750

IBO

AUTOMAT PC-16 STEROWNIK DO POMP