Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

omnigena

Omnigena jest firmą rodzinną, która nieprzerwanie od dwóch pokoleń z powodzeniem działa na rynku branży pompowej.

Zajmuje się produkcją pomp różnych rodzajów (głębinowe, zatapialne, hydroforowe, ręczne), zbiorników przeponowych oraz osprzętu potrzebnego do instalacji tych urządzeń.

Omnigena
Producent rozwija firmę bazując na relacjach z i pracownikami oraz klientami, spośród których bardzo wielu z nich jest z nim od samego początku działalności.
W filozofii prowadzenia biznesu stawia przede wszystkim na uczciwość, solidność, zaufanie, bezpieczeństwo oraz jakość, nie zapominając o permanentnym ale zrównoważonym rozwoju firmy. Trzyma rękę na pulsie światowego rynku naszej branży. Obserwując zmieniające się trendy oraz najnowsze rozwiązania techniki pompowej stara się na bieżąco aktualizować ofertę tak, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby naszych klientów. Pamiętając o odbiorcach ceniących tradycyjne rozwiązania a jednocześnie mając na uwadze rozwój technologiczny, stara się rozwijać ofertę tak, by każdy z użytkowników znalazł w niej przyjazny i dopasowanych do swoich oczekiwań produkt. Oferuje pompy i akcesoria z peryferii techniki pompowej dedykowane dla domu, ogrodu, rolnictwa i przemysłu. Zespół wysoko wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie wesprze w doborze zarówno pompki do podlewania ogrodu, jak i pompy do rozbudowanych systemów nawadniających w sadownictwie lub odwadniających w budownictwie. Tysiące rozmów przeprowadzonych z klientami i dostawcami powoduje, że śmiało można powiedzieć iż nic co związane z techniką pompową nie jest tej firmie obce.
Jednocześnie prowadzą sprzedaż na terenie całego kraju oraz za granicami.
MULTI DIVER 1200 EVO

MULTI DIVER 1200 EVO

ZESTAW HYDROFOROWY 50 LITRÓW Z POMPĄ JY1000 INOX

AUTOMAT BRIO SK-13