Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Gebwell ARIES
NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE
Gruntowa pompa ciepła Gebwell ARIES jest wyposażona w sprężarkę o zmiennej częstotliwości i całkowicie nową automatykę Siemensa. ARIES standardowo wyposażona jest w moduł zdalnego sterowania i bieżącej kontroli pracy.
STEROWANIE INWERTEROWE
Moc sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej jest regulowana w oparciu o moc potrzebną do ogrzewania. Dzięki sterowaniu inwerterowemu pompa ciepła zawsze pracuje z odpowiednią mocą, optymalizując moc grzewczą, która automatycznie wzrasta lub maleje w zależności od potrzeb grzewczych.
POŁĄCZONA Z SERWEREM W CHMURZE
Pompa ciepła ARIES połączona jest z serwerem w chmurze, co oznacza, że producent może w razie potrzeby sprawdzić status systemu. Usługa chmury umożliwia również zdalne monitorowanie i ustawianie parametrów pompy.
ŁATWA W OBSŁUDZE APLIKACJA MOBILNA GEBWELL SMART
Sterowanie pompą ciepła ARIES odbywa się za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej Gebwell Smart instalowanej np. na smartfonie. Interfejs użytkownika może być używany do monitorowania i regulacji pompy ciepła za pośrednictwem lokalnej sieci WiFi generowanej przez pompę ciepła.
Gruntowe pompy ciepła z technologią inwerterową Gebwell ARIES
Za niewielką - opłatą dostępne jest również rozszerzenie aplikacji mobilnej ARIES do sterowania przez sieć 3/4G przydatnej np. podczas podróży lub sporadycznych wizyt w obiekcie.
W przyszłości dane pracy pompy ciepła przechowywane ”w chmurze” mogą być wykorzystywane do celów optymalizacji ogrzewania, planowania wizyt serwisowych, a nawet automatycznej adaptacji krzywej grzewczej do zapotrzebowania na ciepło przy uwzględnianiu prognoz pogody i historii pracy.
Gruntowa pompa ciepła ARIES, podobnie jak inne pompy ciepła Gebwell, została zaprojektowana i wyprodukowana w Finlandii, spełniając rygorystyczne wymogi tamtejszego klimatu.
Cechy Produktu:
  • Produkcja w Finlandii
  • Wysokie COP, klasa energetyczna A+++
  • Wyjątkowo niski poziom hałasu
  • Moc cieplna na bieżąco dopasowana do potrzeb
  • Łatwo demontowany moduł chłodniczy
  • Prosta obsługa przy pomocy urządzeń mobilnych
  • Łatwa i szybka instalacja