Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin- lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

Wavin jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na wielu kontynentach. Wspierana ponad 60-letnim doświadczeniem, firma przygotowana jest do sprostania największym światowym wyzwaniom w zakresie: bezpiecznego i skutecznego zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych i higienicznych, miast odpornych na zmiany klimatu i bardziej wydajnych budynków.

Wavin jest częścią Orbia, społeczności firm, które łączy wspólny cel: podnoszenie poziomu życia na świecie (ang. to advance life around the world). Wavin zatrudnia ponad 11 500 pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie.

Wavin ustanawia najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oferowane przez nich systemy są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały klientom osiąganie ich własnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, produkowane są w zgodzie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, a tam gdzie jest to możliwe z zastosowaniem materiałów pochodzących z recyklingu.

Rura Kameleon PERT/EVOH/PERT - 16x2mm 600 metrów

Rura wielowarstwowa Tigris - 16x2MM 500 METRÓW

Rozwijak do rur - uniwersalny