Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Pompa ciepła GEMINI
Zaawansowane i uniwersalne rozwiązanie grzewcze dla dużych nieruchomości.
Pompa ciepła GEMINI stanowi idealne rozwiązanie do dużych budynków mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Cicha i energooszczędna GEMINI jest niezawodnym rozwiązaniem grzewczym, które może jednocześnie produkować ciepłą wodę użytkową i ciepło na potrzeby ogrzewania nieruchomości. W obiektach o dużym zapotrzebowaniu na ciepło można połączyć do ośmiu pomp ciepła GEMINI w układzie kaskadowym, osiągając moc grzewczą powyżej 500kW.
Dwustopniowe sterowanie sprężarek zapewnia lepszą kontrolę mocy jak również długą żywotność układu. Automatyka pompy ciepła dba o przemienność pracy agregatów chłodniczych, aby czas eksploatacji był zbliżony. Automatyka sterująca pompy ciepła pozwala na różne rozwiązania ambiwalentne. Oprócz pompy ciepła dodatkowym źródłem ciepła może być ciepło systemowe, ogrzewanie olejowe lub elektryczne.
Pompa ciepła GEMINI może być podłączona do systemu automatyki budynkowej (BMS) poprzez protokół Modbus RTU, stając się częścią systemu sterowania. Moduł sterowania zdalnego pozwala na dostęp do pompy ciepła z urządzeń mobilnych.
Cechy produktu:
  • Dwustopniowe sterowanie mocą grzewczą
  • Uniwersalna automatyka dla różnych systemów hybrydowych
  • Zdalny dostęp i monitoring poprzez przeglądarkę internetową
  • Komunikacja Modbus RTU
  • PRODUKCJA W FINLANDII
Specyfikacja Techniczna: