Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Capricorn

Capricorn jest polską firmą, producentem komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych, obecnym na rynku już od prawie 30 lat. Ich potencjał technologiczny to przede wszystkim nowoczesne wydziały produkcyjne, własne centrum badawczo-rozwojowe oraz pracownia projektowa. Zatrudniają prawie 300 osób, a ich wyroby dostępne są w ponad 500 największych hurtowniach i sieciach instalacyjnych w Polsce oraz w ponad 45 krajach w Europie i na świecie.

Wszystkie produkowane przez nich wyroby wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami technicznymi i standardami jakościowymi ISO 9001:2015, jak również w zgodzie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa budowlanego. Spójność systemów potwierdzają polityką - ALL IN ONE PLACE – One Factory All Product. Wszystkie komponenty produkowane są w zakładzie w Świebodzicach, gdzie jest siedziba firmy.

CAPRICORN QUALITY

Co oznacza CapricornQuality? To przede wszystkim filozofia stałego podnoszenia jakości i doskonalenia produkowanych wyrobów. Tworząc CQ, chcieli całkowicie zmienić dotychczasowy sposób widzenia Capricorn. CapricornQuality dba o stałe podnoszenie jakości wyrobów i usług, zmiany w technologii produkcji, rozwój produktów oraz sfery know-how, jak również stałe doskonalenie procesów sprzedaży i obsługi klienta sygnowane znakiem jakości CQ.

ROZDZIELACZ MOSIĘŻNY

RODZIELACZ ZE STALI NIERDZEWNEJ

SPINKI DO TAKERA 50MM