Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Georg Fischer to wiodący dostawca systemów rurowych z tworzyw sztucznych i metalu, obecny na globalnym rynku. Obecna globalność +GF+ zapewnia Klientom na całym świecie bliskość z producentem. Oddziały w ponad 25 krajach i reprezentanci w kolejnych 80 krajach zapewniają Klientowi całodobowy serwis. Razem z 50 zakładami produkcyjnymi w Europie, Azji i USA jesteśmy blisko naszych Klientów i stosujemy się do lokalnych standardów. Koncepcja nowoczesnej logistyki z lokalnymi centrami dystrybucyjnymi zapewniają najwyższą dostępność produktu i krótki czas dostawy.

Asortyment produktów obejmuje rury, kształtki, zawory i odpowiednie układy automatyzacji oraz technologie połączeń dla przemysłu, instalacji wewnętrznych w budynkach, a także sieci zasilających w wodę i gaz. Instalacje wody pitnej muszą spełniać najwyższe standardy higieny. Dystrybucja gorącej wody wymaga systemu wydajnego, obejmującego niezawodną technologię pomiarową i kontrolną, aby zapewnić duży poziom wygody. Budynki mieszkalne, hotele, szpitale, budynki przemysłowe, ośrodki wypoczynkowe i statki - dostarczamy wydajne systemy rurowe o dużej żywotności, spełniające wszystkie wymagania dotyczące instalacji.

Komfort i higiena - z komfortową sytuacją mamy do czynienia, gdy z kranu płynie czysta woda, gdy woda pitna nie stoi w żadnym miejscu wodociągu i gdy ciepła woda nie stygnie. Stosując produkty bardzo wysokiej jakości, które wymuszają stałą cyrkulację wody i monitorują poziom temperatury we wszystkich obszarach instalacji, uzyskuje się niezawodne systemy wody pitnej, odporne na uderzenia, zapobiegające potencjalnemu zagrożeniu dla zdrowia w postaci legionelli i pseudomonad.

Instalatorzy, projektanci, operatorzy i właściciele cenią sobie bezpieczeństwo, jakość i łatwą instalację naszych wytrzymałych produktów, niewymagających dużych nakładów na konserwację. Konsumenci doceniają czystą wodę pitną i stałe ciśnienie oraz stałą temperaturę wody

RURA POLIPROPYLENOWA

KOLANO POLIPROPYLENOWE

MUFA POLIPROPYLENOWA