Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Firma IDMAR została założona ponad 30 lat temu w Mosinie k/Poznania, rozpoczynając swoją działalność od kilkuosobowej produkcji armatury instalacyjnej. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, produkcja firmy IDMAR szybko została poszerzona m.in. o armaturę przemysłową oraz grzejniki stalowe i aluminiowe
Dziś Grupa IDMAR (Zakład Produkcyjno-Usługowy IDMAR, Fabryka Armatury IDMAR oraz Termo-Tech Stąporków), to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży techniki grzewczej w Polsce, zatrudniająca ponad 400 osób, która dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oferuje swoim Klientom bogaty wybór asortymentu, m.in.:
  • Armaturę przemysłową do wody i gazu
  • Armaturę instalacyjną do wody i gazu
  • System PEX i PPR

Do głównych atutów firmy IDMAR należą m.in.: doświadczony zespół specjalistów i profesjonalistów, nowoczesne linie produkcyjne, własny dział R&D (badań i rozwoju) oraz dział jakości, jak również Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, przyznany jako jeden z pierwszych certyfikatów w Polsce producentowi armatury instalacyjnej. Ponadto wszystkie wyroby posiadają właściwe certyfikaty i atesty wydane w Polsce m. in. przez Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Techniki Instalacyjnej INSTAL, Państwowy Zakład Higieny,Instytut Techniki Sanitarnej i Grzewczej jak również certyfikaty zagraniczne. Szczególna dbałość o jakość i trwałość produktów zapewniła firmie IDMAR osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży, w której aktualnie jest jednym z liderów na rynku armatury instalacyjnej, przemysłowej oraz grzejników stalowych oraz aluminiowych. Dzięki temu IDMAR od lat notuje wysoki wzrost sprzedaży zarówno w kraju jak i za granicą. Produkty IDMAR są już dziś eksportowane do ponad 20 krajów na całym świecie.

RURA PEX/AL/PL 16x2mm 200M

KOLANO PEX SKRĘCANE 20 x ¾” GW