Skip to main content
GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00

                                                                                                       SKLEP INTERNETOWY VOYAR

Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Wytwórnia Urządzeń Grzejnych to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem. 30 lat temu została założona przez Pana Mirosława Banaś jako specjalistyczna fabryka produkująca elektryczne urządzenia grzewcze.

Głównym przedmiotem działalności jest produkcja rurkowych elementów grzejnych o szerokim zakresie zastosowania we wszystkich elektrycznych urządzeniach grzewczych. W ostatnich latach zakład został zmodernizowany i wyposażony w nowe maszyny produkcyjne o wysokim standardzie. Wszystkie elementy grzejne są produkowane zgodnie z nowoczesną technologią amerykańskiej firmy Oakley Industries LTD. Stosowane są najlepsze surowce zgodne z normami europejskimi, które zapewniają produktom WUG najwyższy poziom. W celu spełnienia wszystkich wymagań i wymogów oraz potrzeb Klientów w 2003 roku firma wprowadziła zarządzanie jakością ISO 9001 w zakresie projektowania i produkcji elementów grzejnych certyfikowane przez Lloyd Register Quality Assurance. W firmie każdy typ elementu grzejnego projektuje się zgodnie z obowiązującymi normami zarządzania jakością ISO 9001: 2015. Elementy grzejne są zgodne z normą elektryczną IEC 60335-1 i certyfikatami PCBC, VDE niemieckiego Instytutu VDE od 2014 roku.

W latach działalności firma WUG wystawiała się na wybitnych i znanych targach branży dużego i małego AGD, takich jak Domotechnica Koln, Comfortec Paris, Mostra Convegno Milano, Dubai BIG 5, Międzynarodowe Targi Mińsk i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Elementy grzejne WUG są dobrze znane w kraju i za granicą. Firma eksportuje produkty na rynki Europejskie, Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dzięki dużej elastyczności firma może produkować również niewielkie serie elementów wykonane na specjalne wymagania i potrzeby Klientów. Długoletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie kierownictwa i środowiska pracy daje możliwość planowania i realizacji głównych celów fabryki, takich jak: jakość, niezawodność i pełna satysfakcja klienta.

GRZAŁKA WUG MB 2000 OWR1 230V 6/4"