GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Technika grzewcza

Pompy ciepła

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.
      
Kotły gazowe

Kotły gazowe

Urządzenia do ogrzewania domu lub mieszkania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kotły kondensacyjne i niekondensacyjne, o różnych zakresach mocy.
            
Kotły gazowe

Piece na paliwo stałe

Nowoczesne kotły na paliwo stałe są coraz mniej uciążliwe w użytkowaniu, dlatego coraz częściej wybiera się właśnie takie źródło ciepła do ogrzewania.
                  
Kotły gazowe

Fotowoltaika

Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.
Kotły gazowe

Przydomowe oczysz. ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest pod względem wygody doskonałą alternatywą. Taka oczyszczalnia ścieków jest wygodna, tania w eksploatacji, ekologicza i bezpieczna.
Kotły gazowe

Grzejniki

Grzejniki powinny być dostosowane do wielkości pomieszczenia - im większe pomieszczenie tym większą moc powinien mieć instalowany w nim grzejnik.
            
Kotły gazowe

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to coraz częstsze rozwiązanie stosowane w domach. Umożliwia ono wyeliminowanie zajmujących miejsce na ścianach grzejników.
Kotły gazowe

Filtry studzienne

Filtry studzienne są najważniejszą częścią studni głębinowej, znajdującej się w jej dolnej części. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe kryteria jakości.

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.