GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

IBO DAMBAT jest producentem oraz dystrybutorem pomp głębinowych, obiegowych, hydroforów, pomp do ścieków i odwodnień oraz wielu innych urządzeń. Od początku działalności firmy jego specjalnością jest technika pompowa. Od wielu lat dostarcza najwyższej klasy urządzenia i dba o perfekcyjną obsługę Klienta, dzięki czemu cieszy się dużym uznaniem na rynku.
Firma istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Zajmuje się konstrukcją i produkcją, a także dystrybucją, eksportem wysokiej klasy pomp do różnych zastosowań. Współpracuje z najlepszymi światowymi producentami, wykorzystując ich komponenty oraz wymieniając się wiedzą i doświadczeniem po to, aby tworzyć dla Klientów najlepsze możliwe produkty. Obecnie, między innymi dzięki działalności firmy, polscy Klienci mogą cieszyć się dostępnością jednych z najlepszych produktów w Europie w bardzo przystępnych cenach. To efekt silnej konkurencji na rynku, którego IBO DAMBAT jest częścią i uważamy to za doskonałe osiągnięcie.

W asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy, niezawodne pompy do wody różnych typów – m.in. pompy głębinowe i powierzchniowe oraz hydrofory, a także pompy do ścieków i wody brudnej, pompy do szamba, pompy do skroplin z agregatów czy klimatyzatorów, pompy obiegowe do instalacji c.o oraz cyrkulacyjne i wiele innych urządzeń. Producent dba o to, aby oferować szeroki wachlarz urządzeń, a także ich wariantów o różnych parametrach, dzięki czemu zaspokaja potrzeby Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników.

Producent skupia się na tym, aby oferować nie tylko najlepszy produkt, ale też doskonałą obsługę Klienta. Dlatego pompy wodne zawsze mają gwarancję, a zakład serwisowy przeprowadza wszystkie niezbędne naprawy i prace konserwacyjne na Państwa życzenie.

3,5 SDM 3/15 POMPA GŁĘBINOWA

ZESTAW HYDROFOROWY 50 LITRÓW Z POMPĄ WZI 750

AUTOMAT PC-16 STEROWNIK DO POMP

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.