GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Gebwell
Firma Gebwell Ltd. z siedzibą w miejscowości Leppävirta w Finlandii specjalizuje się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach dla potrzeb ogrzewania i klimatyzacji (gruntowe pompy ciepła, kompaktowe węzły cieplne, zbiorniki akumulacyjne). Gebwell Ltd. produkuje i sprzedaje urządzenia zaprojektowane do podłączenia do sieci ciepłowniczej oraz wykorzystujące gruntowe źródła ciepła.
Kiedy firma rozpoczęła produkcję własnych urządzeń, w 2008 r. powstał dział projektowania. Doświadczony i profesjonalny dział projektowy dba o wysoką jakość produktów oraz ciągły rozwój produktu. Rozwój produktów opiera się na niezawodności, łatwości instalacji oraz użytkowania. Gebwell opracował kilka innowacji w celu ułatwienia i przyspieszenia instalacji urządzenia.
Wartości firmy
Zorientowanie na potrzeby klienta.
Celem jest bycie najbardziej przyjaznym klientowi przedsiębiorstwem w naszej branży. Wierzą, że skierowanie się ku potrzebom klienta oznacza umiejętność wysłuchania jego potrzeb oraz życzeń a następnie jak najlepsze ich wypełnienie.
Pomysłowy, innowacyjny i zmotywowany personel.
Razem dążą do tego, aby być najlepszym producentem w swojej dziedzinie.
Stałe dążenie do doskonałości.
Chcą rozwijać nasze produkty i usługi aby spełniały, a nawet przewyższały potrzeby klientów.
Niezawodność.
Celem jest bycie najbardziej niezawodnym producentem w naszej branży.
Partnerstwo.
Celem jest stanie się najbardziej cenionym partnerem dla naszych klientów.

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.