GODZINY OTWARCIA: PON - PT 7.00 - 16.00
Znajdź nas:

Szosa Toruńska 33

86-300 Grudziądz, Polska

Samsung
Samsung jest czołowym producentem pomp ciepła.

Firma dąży do zapewnienia klientom nowych, ekologicznych doświadczeń i prowadzi ku idei zrównoważonej przyszłości dla globalnej społeczności poprzez innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i technologie. Monitorują normy środowiskowe, ustawy i rozporządzenia mające zastosowanie wobec naszych działań związanych z rozwiązaniami klimatyzacyjnymi. Firma Samsung prowadzi również działania mające na celu poprawę stanu środowiska w trakcie całego cyklu życia produktu, od projektu, przez produkcję, dystrybucję, eksploatację, po utylizację.

Mając na uwadze rosnące ceny paliw i emisję gazów cieplarnianych, firma Samsung oferuje inteligentne, energooszczędne urządzenia, pozwalające na ogrzewanie (C.O), przygotowanie ciepłej wody użytkowej (C.W.U.) oraz klimatyzację poszczególnych pomieszczeń.

Eco Heating System (EHS) zapewnia wyjątkowy komfort i niskie koszty eksploatacji przez cały rok. Odpowiednio zaprojektowany układ pozwala na zużycie znacznie mniejszej ilości energii niż w przypadku konwencjonalnych systemów grzewczych, tym samym obniżając rachunki za prąd i redukując emisję dwutlenku węgla CO2. Powietrzne pompy ciepła firmy Samsung umożliwiają również pracę w trybie chłodzenia, zapewniając tym samym komfort termiczny w każdej porze roku.

System ClimateHub
ClimateHub to przełomowe rozwiązanie, pozwalające na sprawowanie pełnej kontroli nad temperaturą w domu — to zintegrowany system podgrzewania i rozprowadzania ciepłej wody. Dzięki łatwej instalacji, bezproblemowemu odbiorowi technicznemu, cichej pracy i pełnej kompatybilności dbanie o temperaturę w domowym zaciszu nigdy nie było tak proste.
Jednostka wewnętrzna ClimateHub to nazwa modułu hydraulicznego Samsung z nierdzewnym wbudowanym zasobnikiem CWU. Jednostka ta dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, może zostać zintegrowana z zabudową kuchenną lub pomieszczenia gospodarczego.
Kompaktowa konstrukcja

Rozwiązanie ClimateHub firmy Samsung bazuje na kompaktowym module hydraulicznym z wbudowanym dużym zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową o pojemności 260L. Kompaktowa, modułowa konstrukcja przyczynia się do prostej integracji w kuchni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Intuicyjne sterowanie
Sterownik dotykowy firmy Samsung posiada wiele języków do wyboru i jasny kolorowy wyświetlacz, dzięki czemu można ustawiać temperaturę, monitorować energię, ustawić czas letni i szybko kontrolować błędy.
Inteligentna łączność

Za pomocą sterownika dotykowego użytkownicy mogą zarządzać różnymi ustawieniami temperatury dla poszczególnych stref, co oznacza, że można efektywnie wykorzystywać wysokotemperaturowe grzejniki i niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe. Opcjonalny zestaw Wi-Fi pozwala sterować różnymi aspektami systemu, w tym również sterować nawet 16 jednostkami wewnętrznymi i monitorować je przez aplikację Samsung SmartThings

Gotowe do obsługi Smart Grid i obsługi paneli fotowoltaicznych PV
Smart Grid skutecznie integruje zachowania i działania wszystkich podłączonych użytkowników. Gotowość do obsługi Smart Grid pozwala użytkownikom cieszyć się ekonomicznie efektywnym i zrównoważonym zasilaniem. Dzięki obsłudze PV (energia fotowoltaiczna lub słoneczna) system można podłączyć do paneli słonecznych i oszczędzać energię poprzez odnawialne źródła.
Bezproblemowy serwis
Dzięki dogodnie umieszczonemu okienku serwisowemu oraz intuicyjnym opcjom serwisowania dostępnym przy użyciu karty Micro SD lub aplikacji mobilnej Samsung S-Checker, można bardzo łatwo usuwać usterki i uruchamiać system od przodu urządzenia.
Certyfikat Eurovent

Eurovent jest znany na całym świecie dzięki znakowi jakości „Eurovent Certified Performance”, który oznacza certyfikację klasy wydajności produktów do klimatyzacji i chłodzenia zgodnie z normami europejskimi i międzynarodowymi. Znak „Eurovent Certified Performance” wskazuje na to, że produkt spełnia przewidziane wymogi jakościowe, których nie ma potrzeby udowadniać na życzenie konsumenta oraz po zakończeniu procesu produkcyjnego.

Eurovent jest akredytowanym zewnętrznym organem certyfikującym. Pomaga zwiększać poczucie pewności konsumentów poprzez wyrównanie zasad konkurencji dla wszystkich producentów oraz poprzez uczciwą i dokładną ocenę wydajności przemysłowej. Dzięki temu dostarcza usługi budzące zaufanie całego otoczenia rynkowego.

Wszystkie produkty do klimatyzacji Samsung z linii pomp ciepła kategorii powietrze-woda (A2W), w tym klimatyzatory do budynków mieszkalnych (RAC), systemy Multi Split (FJM), klimatyzatory dla biznesu (CAC), klimatyzatory Digital Variable Multi S (DVM S) oraz ekologiczne systemy ogrzewania (EHS) uzyskały certyfikat Eurovent.

Certyfikat HP KEYMARK

HP KEYMARK to dobrowolny, niezależny, europejski znak certyfikujący (certyfikacja ISO typu 5) dla pomp ciepła każdego rodzaju, oraz ogrzewaczy wody (według Rozporządzeń UE 813/2013 i 814/2013 dotyczących ekoprojektu). Opiera się on na niezależnych badaniach przeprowadzanych przez strony trzecie i wskazuje na zgodność produktu z wymogami ustalonymi w zasadach programu HP KEYMARK oraz wymogami dotyczącymi efektywności energetycznej zgodnie z Ecodesign. Jego celem jest certyfikacja wydajności produktów zadeklarowanej przez producentów.

Program HP KEYMARK jest własnością Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego (CEN). Certyfikat zostaje przyznany przez niezależne organy certyfikujące produktom spełniającym wszystkie wymogi programu

Pompy ciepła Samsung EHS oraz seria urządzeń ClimateHub uzyskały certyfikat HP KEYMARK. Certyfikat ten jest uznawany przez wiele europejskich krajów, jak np. Francję, Niemcy, Wielką Brytanię, Słowację i Republikę Czeską.

POMPA CIEPŁA EHS MONO CLIMATEHUB 3-FAZ. 12 kW

POMPA CIEPŁA EHS SPLIT STANDARD 3-FAZ. 9 kW

POMPA CIEPŁA + JEDNOSTKA WINDFREE TDM PLUS 3-FAZ. 9 kW

Firma Voyar działa na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy, zajmujemy się głównie instalacją pomp ciepła, ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej oraz instalacją wodno-kanalizacyjną. Zapewniamy szeroki asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim 100% zadowolenia.